Vyhľadávanie

Registrácia domény

Doménu si môžeme predstaviť ako adresu, na ktorej môžu zákazníci nájsť vašu web stránku na internete. Každá doména je unikátna a môže mať len jedného vlastníka. Preto je potrebné pri jej výbere overiť, že sa takýto názov ešte nepoužíva. Naša doména je napríklad www.marketinglite.sk

Všeobecné otázky

Jednoduché verzie web stránok (v našej ponuke označené ako [LITE]) sme schopní vytvoriť a spustiť do 5 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

Zložitejšie verzie web stránok (v našej ponuke označené ako [PRO]) sme schopní vytvoriť a spustiť do 10 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

E-shopy sme schopní vytvoriť a spustiť do 15 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

Registráciu domény si môžete objednať priamo pri objednávke web stránky alebo e-shopu. Poplatok za registráciu a nastavenie domény na prvý rok je 25 €. Ďalšie roky sa potom platí poplatok 12 € / ročne (platí pre .sk domény).

Vytvorenie web stránky

Vytvorenie web stránky u nás začína už od 199 € (bez DPH).

Poplatok za doménu

Na prevádzku web stránky budete potrebovať doménu (www.vasafirma.sk) a web hosting (priestor na serveri, kde bude vaša web stránka fyzicky uložená). Prvotná registrácia a správne nastavenie domény u nás stojí 25 € (bez DPH). V cene je poplatok za doménu na jeden rok. Ďalšie roky sa potom platí poplatok 12 € / ročne (pri .sk doménach) (bez DPH).

Poplatok za web hosting

Pre našich klientov ponúkame neobmedzený web hosting (viac info) za 3 € / mesačne (bez DPH). Poplatok sa platí ročne (36 € (bez DPH)) za 5 GB priestoru s tým, že prvý mesiac máte na vyskúšanie zdarma. Náš web hosting je optimalizovaný pre naše web stránky tak, aby bežali rýchlo a spoľahlivo.

Vytvorenie loga

Ponúkame vám možnosť objednať si spolu s web stránkou vytvorenie jednoduchého loga za jednorázový poplatok 80 € (bez DPH).

Tvorba obsahu

Dodať nám obsah je jediné čo musíte spraviť aby sme pre vás mohli vytvoriť web stránku alebo e-shop. Po dohode vieme zabezpečiť napísanie textov pre vašu spoločnosť profesionálnym copywriterom. Fotografické služby si môžete objednať u nášho partnera CREA:THINK. Kontaktné údaje nájdete tu. Alebo môžete vhodné obrázky nájsť vo fotobanke.

Jazykové mutácie

K novej web stránke vám vieme vytvoriť aj akúkoľvek jazykovú mutáciu. Vieme zabezpečiť aj preklady do väčšiny svetových jazykov profesionálnym prekladateľom. Cena za vytvorenie jednej jazykovej mutácie začína od 120 € (bez DPH).

Ak ste náročnejší ohľadne dizajnu a funkcionality, môžete sa stať našim prémiovým klientom na Marketing Art. Dohodnite si osobné stretnutie telefonicky na čísle 0911 580 950 alebo e-mailom na info@marketingart.sk. Všetky kontaktné údaje nájdete tu.

Štandardne sa o web stránku pre našich klientov staráme my. Máme filozofiu, že každý by mal robiť to, v čom je najlepší. Po dohode vám vieme sprístupniť na web stránke určité sekcie, ktoré si následne môžete spravovať vo vlastnej réžii. Najčastejšie sa jedná o úpravu textov a pridávanie nových fotiek do galérie. Pokiaľ máte na web stránke aj blog, tak pridávanie nových článkov a kategórii máte na 100% vo svojej správe.

Všetky naše webstránky tvoríme výhradne na redakčnom systéme WordPress, a e-shopy bežia na module WooCommerce. Viac informácii o systéme WordPress sa dozviete v tomto článku.

Web hosting

Web hosting je vyhradený diskový priestor a výkon na serveri, s neustálym pripojením na internet tak, aby sa k vašej web stránke dostali návštevníci kedykoľvek a odkiaľkoľvek na svete. Web hosting je aj základom pre poskytovanie služby elektronickej pošty (e-mail).

Na prevádzku každej web stránky alebo e-shopu potrebujete doménu (názov, ktorý zadáte do prehliadača, napr. www.vasadomena.sk) a web hosting kde sa fyzicky uložia všetky súbory vašej web stránky alebo e-shopu.

Kategória:Web hosting

Potrebná veľkosť web hostingu je veľmi individuálna. Na jednej strane sú web stránky, ktoré zaberajú len niekoľko kB a na strane druhej sú weby ktoré majú niekoľko desiatok GB.

Minimálnu veľkosť hostingu odporúčame aspoň 5GB čo vám pohodlne vystačí na prezentačnú web stránku alebo menší e-shop aj s e-mailami.

Kategória:Web hosting

Áno, je to možné a s presunom k nám vám radi pomôžeme. Po presune k nám, začnete platiť až, keď vám skončí platnosť starého hostingu.

Príklad:

U inej hostingovej spoločnosti máte zaplatenú službu web hosting do 22.9.2020. Keď sa rozhodnete prejsť k nám 16.5.2020, tak prvú faktúru dostanete až 23.9.2020. To znamená, že pri prechode k nám nič nepreplatíte.

Kategória:Web hosting

Load More

Nenašli ste odpoveď? Napíšte vašu otázku nižšie a radi ju zodpovieme.

Vaša otázka:

Na čo sa chcete spýtať?

Vaše meno:

Kto sa pýta?