Všeobecné otázky

Jednoduché verzie web stránok (v našej ponuke označené ako [LITE]) sme schopní vytvoriť a spustiť do 5 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

Zložitejšie verzie web stránok (v našej ponuke označené ako [PRO]) sme schopní vytvoriť a spustiť do 10 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

E-shopy sme schopní vytvoriť a spustiť do 15 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

Registráciu domény si môžete objednať priamo pri objednávke web stránky alebo e-shopu. Poplatok za registráciu a nastavenie domény na prvý rok je 25 €. Ďalšie roky sa potom platí poplatok 12 € / ročne (platí pre .sk domény).

Vytvorenie web stránky

Vytvorenie web stránky u nás začína už od 199 €.

Poplatok za doménu

Na prevádzku web stránky budete potrebovať doménu (www.vasafirma.sk) a web hosting (priestor na serveri, kde bude vaša web stránka fyzicky uložená). Prvotná registrácia a správne nastavenie domény u nás stojí 25 €. V cene je poplatok za doménu na jeden rok. Ďalšie roky sa potom platí poplatok 12 € / ročne (pri .sk doménach).

Poplatok za web hosting

Pre našich klientov ponúkame neobmedzený web hosting (viac info) za 3 € / mesačne. Poplatok sa platí ročne (36 €) za 5 GB priestoru s tým, že prvý mesiac máte na vyskúšanie zdarma. Náš web hosting je optimalizovaný pre naše web stránky tak, aby bežali rýchlo a spoľahlivo.

Vytvorenie loga

Ponúkame vám možnosť objednať si spolu s web stránkou vytvorenie jednoduchého loga za jednorázový poplatok 80 €.

Tvorba obsahu

Dodať nám obsah je jediné čo musíte spraviť aby sme pre vás mohli vytvoriť web stránku alebo e-shop. Po dohode vieme zabezpečiť napísanie textov pre vašu spoločnosť profesionálnym copywriterom. Fotografické služby si môžete objednať u nášho partnera CREA:THINK. Kontaktné údaje nájdete tu. Alebo môžete vhodné obrázky nájsť vo fotobanke.

Jazykové mutácie

K novej web stránke vám vieme vytvoriť aj akúkoľvek jazykovú mutáciu. Vieme zabezpečiť aj preklady do väčšiny svetových jazykov profesionálnym prekladateľom. Cena za vytvorenie jednej jazykovej mutácie začína od 80 €.

Ak ste náročnejší ohľadne dizajnu a funkcionality, môžete sa stať našim prémiovým klientom na Marketing Art. Dohodnite si osobné stretnutie telefonicky na čísle 0911 580 950 alebo e-mailom na info@marketingart.sk. Všetky kontaktné údaje nájdete tu.

Štandardne sa o web stránku pre našich klientov staráme my. Máme filozofiu, že každý by mal robiť to, v čom je najlepší. Po dohode vám vieme sprístupniť na web stránke určité sekcie, ktoré si následne môžete spravovať vo vlastnej réžii. Najčastejšie sa jedná o úpravu textov a pridávanie nových fotiek do galérie. Pokiaľ máte na web stránke aj blog, tak pridávanie nových článkov a kategórii máte na 100% vo svojej správe.

Všetky naše webstránky tvoríme výhradne na redakčnom systéme WordPress, a e-shopy bežia na module WooCommerce. Viac informácii o systéme WordPress sa dozviete v tomto článku.

Web hosting

Web hosting je vyhradený diskový priestor a výkon na serveri, s neustálym pripojením na internet tak, aby sa k vašej web stránke dostali návštevníci kedykoľvek a odkiaľkoľvek na svete. Web hosting je aj základom pre poskytovanie služby elektronickej pošty (e-mail).

Na prevádzku každej web stránky alebo e-shopu potrebujete doménu (názov, ktorý zadáte do prehliadača, napr. www.vasadomena.sk) a web hosting kde sa fyzicky uložia všetky súbory vašej web stránky alebo e-shopu.

Category: Web hosting

Potrebná veľkosť web hostingu je veľmi individuálna. Na jednej strane sú web stránky, ktoré zaberajú len niekoľko kB a na strane druhej sú weby ktoré majú niekoľko desiatok GB.

Minimálnu veľkosť hostingu odporúčame aspoň 5GB čo vám pohodlne vystačí na prezentačnú web stránku alebo menší e-shop aj s e-mailami.

Category: Web hosting

Áno, je to možné a s presunom k nám vám radi pomôžeme. Po presune k nám, začnete platiť až, keď vám skončí platnosť starého hostingu.

Príklad:

U inej hostingovej spoločnosti máte zaplatenú službu web hosting do 22.9.2020. Keď sa rozhodnete prejsť k nám 16.5.2020, tak prvú faktúru dostanete až 23.9.2020. To znamená, že pri prechode k nám nič nepreplatíte.

Category: Web hosting

Load More

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Kontaktujte nás.