Potrebujete profesionálne poradiť v niektorej z nasledujúcich oblastí?

Online marketing

Využite naše viac ako 8 ročné skúsenosti v oblasti online marketingu. Nezáleží či ešte len začínate, alebo už máte nejaké skúsenosti. Získajte nový pohľad na rozvoj vášho podnikania.

Web stránka

Poraďte sa s nami ohľadom vašej web stránky. Aké prvky by mala obsahovať, aby zaujala vašich potenciálnych zákazníkov? Ako na SEO optimalizáciu? Ak web stránku ešte nemáte, poradíme vám ako začať.

Internetový obchod

Chcete začať predávať vaše produkty online a neviete kde a ako začať? Poradíme vám ako sa vyhnúť najčastejším chybám, ako automatizovať procesy a ako dosiahnuť úspech s vašim e-shopom.

Obchod a predaj

Chcete zvýšiť predaj vašich produktov alebo služieb a neviete ako sa pohnúť ďalej? Na čo sa zamerať a čo už nerobiť? Poradíme vám ako zlepšiť vaše obchodné zručnosti tak, aby sa k vám zákazníci radi vracali.

Rozbehnutie podnikania

Chceli by ste podnikať a neviete ako začať? Poradíme vám, čomu sa na začiatku vyvarovať a ako nastaviť vaše podnikanie na úspech. Kde získať výhodné financovanie a ako minimalizovať náklady.

Voľná téma

Spýtajte sa nás na čokoľvek čo vás zaujíma. Okrem uvedených oblastí máme veľa skúsenosti aj s investovaním, financovaním projektov, vedením ľudí, nastavovaním firemných procesov,...

Kto vám bude radiť?

Osobné konzultácie 1

Ing. Adrián Wengrín

Je spoluzakladateľ online marketingovej agentúry Marketing Art a spolutvorca projektu Marketing Lite. Je expert na tvorbu web stránok a e-shopov, e-commerce riešenia, SEO optimalizáciu a online marketing. Podnikaniu sa venuje viac ako 8 rokov. Spolupracuje so Slovak Business Agency, kde pomáha začínajúcim podnikateľom realizovať ich podnikateľské ciele.

Osobné konzultácie 2

Ing. Mário Blaščák

V oblasti obchodu sa pohybuje od roku 2000. Prvú vlastnú firmu založil v roku 2008 a v roku 2013 sa stal spoluzakladateľom agentúry Marketing Art, kde denne konzultuje a rieši obchodné a marketingové stratégie so začínajúcimi, malými a stredne veľkými firmami. S podnikateľmi rieši ich problémy a upravuje im firemné procesy. Rád sa stretne aj s Vami.

Osobné konzultácie 3

Mgr. Ondrej Hlucháň

Online marketingu sa začal venovať už počas štúdia na vysokej škole ako asistent projektového manažéra v marketingovej agentúre. Po nej si vyskúšal prácu copywritera v zľavových portáloch. V kanceláriách Marketing Artu sa usadil v roku 2015 a od vtedy sa začal venovať správe klientských účtov a nastavovaniu reklamných kampaní na sociálnych sieťach.

Vyberte si termín a tému konzultácie

Loading...
Rozbehnite svoj biznis v online svete ešte dnes.